Velkoobchodní spolupráce

Registrovat se můžete zde

 Zaregistrujte se na našem eshopu, vyčkejte na potvrzení které vám odešleme na email a po dalším přihlášení již uvidíte velkoobchodní ceny.

Pro registraci z důvodu velkoobchodních cen je potřeba vlastnit živnostenský list (IČO)

Jsme plátci DPH

 Obchodní podmínky pro velkoobchodní spolupráce:

Dodavatel (prodávající):

JM-TRADE SHOP s.r.o

Green Mast

IČ: 09310118

DIČ: CZ09310118

Objednávky na:

1) e-shop- objednávka na www.greenmast.cz – (po velkoobchodním přihlášení)

2)email: info@greenmast.cz

Doprava a platba:

1) Zásilkovna nebo kurýrní služba- zasíláme cca do 3 dnů od objednání

2) Osobní odběr

3) Při nákupu za velkoobchodní ceny nad 2000kč je poštovné a doprava zdarma

4) Platba převodem, dobírkou, hotově při osobním odběru

Podmínky velkoobchodní spolupráce:

1)Pro nákup za VO ceny je nutné mít své IČO případně i DIČ.

2)Založenu registraci na www.greenmast.cz.

3) Zboží uvedené na Vašich stránkách musí být označené slovem Green mast nebo slovy výrobce Green mast

4)Povolení ke stahování fotografií z www.greenmast.cz od Green mast s.r.o..

SPOLEČNOST

JM-TRADE SHOP s.r.o

Green Mast

IČ: 09310118

DIČ: CZ09310118

Obchodní podmínky jsou platné do doby vydání nových obchodních podmínek.

OBJEDNÁVKA:                                                                  

 Kupní smlouva na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu vzniká na základě zaslání vyplněné objednávky kupujícím ze stránky http://www.greenmast.cz . Objednávka je pokládána za závaznou pro obě strany pokud nedojde k porušení smluvených podmínek. Za podstatné podmínky se považuje zejména obsah objednávky (zboží a jeho počet), cena za zboží, přepravu a způsob doručení. V případě osobního odběru zboží se za datum a místo uzavření kupní smlouvy považuje datum převzetí zboží.

 STORNO OBJEDNÁVKY

Ze strany kupujícího

Kupující má právo stornovat objednávku v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. V případě stornování potvrzené objednávky je kupující povinen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním. Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě nákupu zboží "na objednávku", které bylo nutné na přání zákazníka obstarat nebo v případě, že v souvislosti se zajištěním zboží došlo již k vynaložení prokazatelných nákladů, jako zbytečná doprava atp.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

bez udání důvodu

zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka vrácena zpět na jeho účet v nejkratším možném termínu (nejpozději však do 10 pracovních dnů).

DODACÍ PODMÍNKY

Dodávky zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, maximálně do 14 pracovních dnů od přijetí objednávky, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší-např.v předvánočním období. Pokud není zboží skladem a prodloužila by se z tohoto důvodu dodací lhůta, budeme Vás o tomto informovat emailem na Vámi uvedený email. V den kdy Vaši zásilku předáme přepravci, obdržíte informační email na Vámi uvedený email.

Místo doručení je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad.

Rozvoz zboží zajišťujeme po České republice Zásilkovnou nebo kurýrní službou. Zakázku je také možné vyzvednout osobně v provozovně Církvice 290, 285 33. Při objednání zaškrtnete Osobní odběr a den kdy bude zakázka pro Vás připravena k odběru Vám bude zaslán na email uvedený při registraci. Doba odběru zboží je obvykle Po-Pá 9-15 hod.

 ODPOVĚDNOST ZA VADY ZBOŽÍ A ZÁRUKA

Součástí obchodních podmínek jsou reklamační podmínky, které jsou v plném znění v sekci Reklamace

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Respektujeme vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty žádné třetí osobě

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek. Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru neznámým pachatelem (heckerem). Pouze v takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty.

PRODEJ A PLATBA ZA ZBOŽÍ

Prodávající je majitelem zboží a prodává jej kupujícímu (zákazníkovi).

Zboží je majetkem prodávajícího do doby úplné zaplacení ceny zboží. Uhrazení plné částky je provedeno buďto hotově při osobním odběru, převodem na účet nebo dobírkou v místě předání zboží.

UKONČENÍ SPOLUPRÁCE ze strany prodávajícího

Prodávající má možnost bezdůvodně kdykoliv ukončit velkoobchodní spolupráci.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Tyto Obchodní podmínky jsou platné pro všechny obchodní případy uzavírané mezi společností JM-TRADE SHOP s.r.o. a kupujícím. Kupujícím se rozumí fyzická osoba stejně jako osoba právnická. Právní vztahy obou smluvních stran vzniklé na základě uzavřené objednávky se řídí v případě fyzické osoby ustanoveními občanského zákoníku, v případě právnické osoby obchodním zákoníkem.

V závislosti na změně příslušných právních norem, jakož i obchodní politice společnosti, si společnost JM-TRADE SHOP s.r.o., vyhrazuje právo Obchodní podmínky měnit. Tuto změnu a její účinnost oznámí na internetových stránkách www.greenmast.cz.